Adres redakcji

Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe
07-410 Ostrołęka
ul. Traugutta 9A
tel. 0 29 764 59 80
www.otn.ostroleka.pl
e-mail: otn.ostroleka@o2.pl

Zasady etyki publikacyjnej

Zasady etyki publikacyjnej mające na celu przeciwdziałanie nieuczciwym praktykom publikacyjnym, w szczególności zgodne z wytycznymi Komitetu do spraw Etyki Publikacyjnej (COPE – Committee on Publication Ethics) stosowane w Wydawnictwie Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego Adama Chętnika – Zeszyty Naukowe.

Czytaj więcej ....

Procedura recenzowania

Procedura recenzowania artykułów w Wydawnictwie Naukowym OTN w Ostrołęce jest zgodna z zaleceniami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz dobrymi praktykami w procedurach recenzyjnych w nauce.

Czytaj więcej ....

Polecamy

Licznik odwiedzin

000466183
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
0
0
0
0
466183

Your IP: 54.36.148.158
24-07-2024 02:51

Wigilia w Ostrołęckim Towarzystwie Naukowym

18 grudnia w ostrołęckiej Bursie Regionalnej odbyło się posiedzenie Zarządu Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika i spotkanie wigilijne.

 

Podczas spotkania Zarządu odczytano sprawozdanie o stanie finansów OTN za 2023 rok oraz o dotychczasowej, naukowej i wydawniczej działalności towarzystwa. Przedstawione zostały plany działania na nadchodzący, 2024 rok.

W dalszej kolejności zgromadzeni udali się na miejsce wieczerzy wigilijnej, na której swą obecnością zaszczycili Wiceprezydent Miasta Ostrołęka Anna Gocłowska, proboszcz Parafii Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny ks. Wiesław Białczak oraz wieloletni prezes OTN prof. dr hab. Janusz Gołota i wiceprezes OTN JM Rektor MANS dr inż. Ireneusz Żuchowski. Prezes OTN dr hab. Jan Mironczuk, prof. WSTS, złożył obecnym na sali życzenia wigilijne, po czym wszyscy podzielili się opłatkiem.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

 

Zeszyty Naukowe OTN

Zeszyty Naukowe OTN są czasopismem naukowym o tematyce z zakresu szeroko rozumianej humanistyki oraz problematyki społeczno-ekonomicznej.

Zeszyty Naukowe OTN są czasopismem recenzowanym.

Czytaj więcej

Rapidus - system antyplagiatowy

Wydawnictwo Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika
wykorzystuje program antyplagaiatowy RAPIDUS.
strona WWW: https://rapidus.org
RAPIDUS to program antyplagiatowy, który używa jako bazy porównawczej całego dostępnego internetu, w tym:
ponad 1.8 miliarda stron internetowych
- akty prawne
- artykuły
- książki, czasopisma
- encyklopedie, słowniki.
Oparty jest na technologii SSL. Sprawdzane dokumenty są bezpieczne dzięki szyfrowanemu połączeniu. Zawiera zaawansowany algorytm wykrywania plagiatu gwarantujący wiarygodny wynik analizy.