Kontakt

Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe

07-410 Ostrołęka

ul. Traugutta 9A

tel. 0 29 764 59 80

www.otn.ostroleka.pl 

e-mail: otn.ostroleka@o2.pl

Polecamy

Licznik odwiedzin

000431462
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
0
0
0
0
431462

Your IP: 66.249.75.217
21-08-2019 16:32

OTN o Kronice Miasta Ostrołęki

Przedstawiciele Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika spotkali się z wiceprezydentem Maciejem Kleczkowskim, aby omówić prowadzenie Kroniki Miasta Ostrołęki.

W spotkaniu uczestniczyli prof. Janusz Gołota, dr Jerzy Kijowski i dr Antoni Kustusz. Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe im. Adama Chętnika jest w pełni przygotowane do prowadzenia Kroniki Miasta Ostrołęki, posiadając 33-letnie doświadczenie.  

Dotychczasowa działalność opiera się na metodyce gromadzenia, dokumentowania i opracowywania materiałów, które mogą być wykorzystane w Kronice Miasta Ostrołęki. Osobą prowadzącą kronikę będzie dr Antoni Kustusz, ale stworzona będzie również rada programowa.

Kronika Miasta Ostrołęki prowadzona była od 1984 roku przez Czesława Parzycha. Ostrołęckiego Towarzystwo Naukowe liczy na dalszą współpracę i tworzenie materiałów, które będą stanowiły bogatą historię miasta w dla kolejnych pokoleń.

W kronice znajdą się m.in. fotografie, wycinki prasowe, kopie istotnych dokumentów, wpisy ważnych osób oraz interesujące materiały z portali internetowych.
Źródło: https://www.ostroleka.pl/aktualnosci/a/otn_o_kronice_miasta_ostroleki

Zeszyty Naukowe OTN

Zeszyty Naukowe OTN są czasopismem naukowym o tematyce z zakresu szeroko rozumianej humanistyki oraz problematyki społeczno-ekonomicznej.

Zeszyty Naukowe OTN są czasopismem recenzowanym. W najnowszej punktacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego czasopismo otrzymało 9 punktów.

Czytaj więcej